AKTUÁLNE - ARCHÍV 2011

*

Pokojné Vianoce a PF 2012

23. december 2011 Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roka veľa osobných, aj pracovných úspechov! Ďakujeme: UNHCR, UNDP, Slovenská katolícka charita. Ďakujeme aj našim projektovým partnerom.

 

Farebný FSEV FEST

1. december 2011 Milé priateľky a milí priatelia, srdečne vás všetkých pozývame na najlepší students-for-students estival na území Bratislavy a možno aj na celom Slovensku - Farebný FSEV FEST! :) Už klasicky sa bude konať na pôde FSEV a to 9.12. 2011 od 19.00 až do polnoci:) Tento rok sa môžete tešiť na rôzne novinky a množstvo farieb. Viac informácií sa dozviete z pozvánky a plagátu (plagát v angličtine). Tešíme sa na vás :-)

 

Výrobky utečencov na vianočnom bazári

15. november 2011 Pozývame vás na Vianočný bazár, ktorý sa uskutoční 20. novembra v Starej trznici, v historickom centre Bratislavy. Na bazári si budete môcť kúpiť výrobky, ktoré pripravili naši utečenci z pobytového tábora v Rohovciach v spolupráci s umeleckými odborníkmi. Aktivitu realizujeme v spolupráci s UNHCR a International women's club of Bratislava. Radi sa s vami v nedelu stretneme. Viac informácií sa dozviete kliknutím sem.

 

Výzva na predkladanie cenovej ponuky

14. október 2011 SHR vyhlasuje výzvu na prekladanie cenovej ponuky na realizáciu seminára, ktorý sa uskutoční v dňoch 25. a 26. októbra v okolí Donovalov. Viac informácií sa dozviete kliknutím sem.

 

Tvorivé dielne v Rohovciach

18. február 2011 V pobytovom tábore Rohovce sme zrealizovali tvorivé dieľne s fašiangovou tematikou. Fotografie z eventu nájdete v sekcii MÉDIÁ, alebo kliknutím sem.

 

Projekt Medzinárodnej organizácie pre migráciu (IOM) a Nadácie Milana Šimečku

10. február 2011 IOM a NMŠ realizujú medzinárodný projekt Migranti v centre pozornosti: Vzdelávanie a budovanie kapacít novinárov a študentov. Súčasťou projektu sú aj aktivity určené pre začínajúcich pracovníkov v oblasti médií, migrácie a integrácie a študentov vysokých škôl v príbuzných odboroch. Viac informácií sa dozviete na stránkach www.iom.sk a www.nadaciamilanasimecku.sk.

 

Výzva na predkladanie cenových ponúk

7. február 2011 SHR vyhlasuje výzvu na prekladanie cenových ponúk pre projekty ERF a RF. Viac informácií sa dozviete kliknutím sem.

 

Zahájenie projektu pre príslušníkov tretích krajín v ÚPZC

2. január 2011 Hlavným cieľom projektu "Komplexné pokrytie osobitných potrieb štátnych príslušníkov tretích krajín v ÚPZC v SR" je prispieť ku komplexnej starostlivosti formou poskytovania základných, doplnkových a sprievodných služieb. Viac o projekte sa dozviete kliknutím sem.

 

Zahájenie projektu pre žiadateľov o azyl na Slovensku

2. január 2011 Po úspešnom realizovaní troch kôl projektu sme zahájili štvrté kolo projektu "Lepšia kvalita života pre všetkých" v rámci ERF, ktorý je nástrojom solidarity vytvoreným Európskym spoločenstvom v oblasti slobody, bezpečnosti a spravodlivosti. Viac o projekte sa dozviete kliknutím sem.

© 2010 - 2015 Slovenská humanitná rada. All Rights Reserved. Co-Financed by the European Union.